Referatai Kursiniai Diplominiai

Lietuvos didžiosios kunigaikštystės miestų atvaizdai 17 a
Šios studijos tikslas aptarti žinomus 17 a miestų vaizdus bei jų literatūrinius atributus. Išsiaiškinant literatūros įtaką ir vaizdo įtaką literatūrai, ir pačių mestų vaizdui realiam atitikmeniui, atvaizdavimu.Tokiu būdu keliant klausimą - kas juos kūrė, kodėl kaip ir koks yra šio teikso ir vaizdo santykis-ar jie paplido kits kitą, ar atpasakoja, o gal priešingi vienas kitam. Šio darbo uždaviniai yra Tokiu būdu keliant klausimą-kas juos kūrė, kodėl kaip ir koks yra šio teikso ir vaizdo santykis-ar jie paplido kits kitą, ar atpasakoja, o gal priešingi vienas kitam. Kaip vaizde perteikiamos literatūrinės detalės
Dailės diplominis darbas (32 pus.)


Moters įvaizdis ir makiažo kūrimo tradicijos
LENTELIŲ IR PAVEIKSLŲ SĄRAŠAS. SANTRAUKA. HIGIENINĖS IR DEKORATYVINĖS KOSMETOLOGIJOS BENDROSIOS PROFESINĖS KOMPETENCIJOS. ĮVADAS. PROFESINĖS LITERATŪROS APŽVALGA. Makiažo istorija. Dekoratyvinės kosmetikos priemonės ir jų sudėtis. Toniniai kremai, pudros. Skaistalai ir šešėliai. Pieštukai. Tušai. Lūpų dažai. Šiuolaikinio makiažo ypatumai. Makiažas be klaidų. TYRIMO METODIKA. Tiriamųjų imtis. Tyrimo metodai. Tyrimo eiga. REZULTATŲ ANALIZĖ IR APIBENDRINIMAS. Anketinės apklausos tyrimo rezultatų analizė ir apibendrinimas. Makiažų eksperimento tyrimo rezultatų analizė ir apibendrinimas. IŠVADOS. LITERATŪRA. PRIEDAI. Veido zonos ir atitinkamos dekoratyvinės kosmetikos priemonės. Spalvoti toniniai kremai ir pudros. Skaistalai pudros pavidalo. Pieštuko korektoriai. Įvairių spalvų tušai. Makiažo pagrindo parinkimas. Pagrindo užtepimas. Veido pudravimas, koregavimas. Akių dažymas. Įvairių formų lūpų dažymas. Makiažo atlikimo priemonės ir įrankiai. Veido korekcija. Akių paryškinimas. Trečio modelio akių ir lūpų paryškinimas. Lūpų ir skruostų paryškinimas rožine spalva. Kasdieninio makiažo atlikimas. Makiažo paskirtis. Visažisto konsultacijos poreikis. Moterų lankymas pas visažistą. Makiažo paslaugos dažnumo poreikis. Domėjimasis naujovėmis. Makiažo atlikimo žinių šaltiniai. Kriterijų svarbumas pasirenkant dekoratyvinę kosmetiką. Respondenčių amžius. Pirmo modelio apatinė veido dalis. Gilių mimikos raukšlių užmaskavimas. Veido analizė.
Dailės diplominis darbas (49 pus.)


Netradicinis audinių taikymas meninėje raiškoje
Įvadas. Profesinių kompetencijų, kurias siekiama pademonstruoti baigiamuoju darbu, sąrašas. Audiniai ir jų taikymo galimybės meninėje raiškoje. Meninės raiškos samprata. Audinių ir tekstilės medžiagotyra. Audinių klasifikacija. Pluoštai. Tradicinė tekstilė. Buitiniai audiniai. Rūbai. Audinių savybės rūbams. Audinių panaudojimas meninėje raiškoje. Audinio meninės transformacijos. Netradicinės audinių panaudojimo galimybės technologijų pamokose. Audinių netradicinio taikymo meninėje raiškoje analizė. Technologijų pamokos pritaikant audinius meninėje raiškoje analizė. Autorinės technikos aprašymas. Mokinių žinių apie netradicinį audinių taikymą meninėje raiškoje analizė. Kūrybinio darbo "Rožės iš lino" aprašymas. Išvados.
Dailės diplominis darbas (49 pus.)


Sienų tapyba architektūroje
Diplominio darbo temos parinkimas. Sienų tapyba architektūroje ir jos technika. Iš sieninės tapybos istorijos. Sieninė tapyba Lietuvoje. Sienos paruošimas. Statybinės medžiagos. Spalva. Diplominio darbo aprašymas, eskizai, nuotraukos. Naudota literatūra. Šiuolaikinį žmogų menas lydi visą gyvenimą – nuo gimimo iki pat mirties. Visa žmogaus aplinka, buitis ir būtis, kasdienybė ir laisvalaikis vienaip ar kitaip susijusi su menu. Meno kūriniai atspindi visuomenės kultūros lygį, asmenybės meno suvokimas nusako jos išprūsimą, išsilavinimą ir meninį skonį. Menas – plati sąvoka, apimanti daug kultūros sričių. Tai muzika, literatūra, dailė, architektūra, teatras ir kt. Jauno žmogaus visapusis lavinimas neįmanomas be meninio lavinimo. Kad suvoktume šiuolaikinį meną, turime susipažinti su meno istorija, skaityti knygas apie menininkus – žmones, kūrusius nuostabius paveikslus, skulptūras, architektūros paminklus, kurie mus supa, stabi ir žavi iki pat šių dienų.
Dailės diplominis darbas (64 pus.)


Puslapiai  1 |