Referatai Kursiniai Diplominiai

Linux. Instaliavimas, katalogų struktūra ir pagrindinės komandos
Linux’o instaliavimas. Katalogų struktūra ir paskirtis. Pagrindinės komandos LINUX komandos. Kitos LINUX komandos
Informatikos konspektas (8 pus.)


Loginės duomenų struktūros. Duomenų saugojimas diskuose
Įvadas. Bendrai apie duomenų saugojimą diskuose. Duomenų saugojimo įrenginiai. Kietieji diskai. Sukimosi greitis. Sektorių skaičius takelyje. Optiniai diskiniai kaupikliai. Kompaktiniai diskai. DVD istorija. DVD techninė pusė. DVD talpos. DVD peržiūra. Blue-ray diskai, HD DVD. Vieną kartą įrašomi optiniai diskai (WORM). RAM diskas. Flash tipo atmintinės, atminties kortelės. Kas yra flash? Loginės duomenų struktūros. Literatūra.
Informatikos referatas (18 pus.)


Masyvai
Užduotis (Nd1- 2). Duoti du masyvai A(n) ir B(m). Rasti didžiausia skaičių per abu masyvus ir ji pasalinti iš to masyvo , kuriame jis yra. Užduoties analizė. Pradinių duomenų pavyzdys. Testinis rezultatų pavyzdys. Duomenų tipai ir kintamieji. Programos aprašymas. Atmintinė vartotojui. Programos Paskalio kalba tekstas.
Informatikos namų darbas (6 pus.)


Mysql duomenų bazės praktinis vadovas 1dalis
Trumpas mysql duomenų bazės kursas (1 iš 2 dalių). Skaidrėse pateikiama netik teorinė medžiaga, tačiau ir praktiniai pavyzdžiai. Skaidrės yra Kauno technologijos universiteto disciplinos "Telekomunikacijų informacinės technologijos" paskaitų medžiaga.
Informatikos konspektas (47 pus.)


Mysql duomenų bazės praktinis vadovas 2dalis
Trumpas mysql duomenų bazės kursas (2 iš 2 dalių). Skaidrėse pateikiama netik teorinė medžiaga, tačiau ir praktiniai pavyzdžiai. Skaidrės yra Kauno technologijos universiteto disciplinos "Telekomunikacijų informacinės technologijos" paskaitų medžiaga.
Informatikos konspektas (50 pus.)


Mokomoji informatikos praktika. Praktikos ataskaita
Įvadas. Įmonėje taikomi metodai duomenų saugai užtikrinti. Antivirusinė programa NOD. infolex_lt funkcijos ir galimybės. UAB "Gaivela" darbuotojų kompiuterinio raštingumo tyrimas. Išvados. Literatūra. Praktikos uždaviniai. Aprašyti UAB"Gaivela" taikomus metodus informacijos saugai užtikrinti. Atlikti tyrimą susijusį su UAB"Gaivela" darbuotojų raštingumu. Parengti UAB "Gaivela" pristatymą. Išnagrinėti ir aprašyti infolex_lt portalo teisinės duomenų bazės pagrindines funkcijas ir galimybes.
Informatikos ataskaita (14 pus.)


Nemokamų pokalbių internetu programos
Įvadas. Interneto pokalbių programa. Skype. ICQ. IRC. Google Talk. Bendravimas su kitomis sparčiųjų žinučių (IM) sistemomis. Priedai. Bibliografinių šaltinių sąrašas. Interneto pokalbių programa - kompiuterinė programa skirta tiesioginiam bendravimui (paprastai tekstinėmis žinutėmis) internetu. Interneto pokalbių programos skiriasi nuo elektroninio pašto tuo, kad bendraujama realiame laike ir dažniausiai pokalbių programa rodo kada vienas ar kitas dalyvis yra prisijungęs prie interneto ir įjungęs pokalbių programą. Interneto pokalbių programos turi ir galimybę palikti žinutes "išėjęs" (angl. away), kurios veikia panašiai kaip telefono atsakiklis. AIM, ICQ, Jabber/XMPP, MSN Messenger, Yahoo! Messenger, IRC, Skype.
Informatikos referatas (8 pus.)


Nešiojamųjų kompiuterių tobulinimo perspektyvos
Turinys. Įvadas. Nešiojamo Personalinio Kompiuterio privalumai. Valdymas. Klaviatūra . Pozicionavimo įrenginiai. Maitinimas. Ekranai.Nauji nešiojami PK. „Sony“ išleido naują nešiojamąjį kompiuterį. Nauji „Compaq Evo“ kompiuteriai. Naujas „FUJITSU“ nešiojamasis kompiuteris. LifeBook iš Series B-2131- patogumas visų svarbiausia. Ultra plonas Sharp PC-UM10. Specializuoti nešiojami PK. Kompiuteris be klaviatūros. Ištvermingasis nešiojamas kompiuteris. Apibendrinimas. Literatūra
Informatikos referatas (16 pus.)


Objektinio programavimo atsiskaitomasis darbas
Įvadas. Programos struktūra. Antra forma tai pagrindinis programos langas. Trečias programos langas. Išvados. Ištrauka iš darbo. Skirtingai nuo procedūrinio programavimo naudojamo ankstesne programavimo kalbose, tokiose kaip Pascal, C++ ir kitose, kur yra rašoma kiekviena procedūra, veiksmas atskirai, tekstiniame ar kitame formate. Tokios programos veiksmai vykdomi nuosekliai, jie prasideda viename taške ir baigiasi kitame arba keliuose taškuose. Delphi yra objektinė programavimo kalba, kurios atramos taškas yra ne veiksmas o objektas. Tokia programa vykdoma ne remiantis griežtu veiksmų algoritmu, o atskirų objektų tarpusavio veiksmais.
Informatikos namų darbas (11 pus.)


Objektinio programavimo atsiskaitomasis darbas
Įvadas. Programos struktūra. Antra forma tai pagrindinis programos langas. Trečias programos langas. Išvados. Mano kurtoje programoje demonstruojama, kaip galima programoje DELPHI sukurti OPEN, OPEN PICTURE, SAVE, Font ir Color dialogų langus ir kaip juos valdyti. Ši programa gali būti naudojama kaip teksto redaktorius, arba kaip Grafinius bylu peržiūros programa
Informatikos laboratorinis (12 pus.)


Puslapiai:
   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |  11 | 12 | 13 | 14 | 15 |