Referatai Kursiniai Diplominiai

Kompiuterinė grafika
Kompiuterinė grafika. Kompiuterinės grafikos tipai ir formatai. Kompiuterinės grafikos programų apžvalga. Programų paketas CorelDRAW 11. CorelDRAW 11. Bendrieji darbo programoje principai. CorelDRAW 11. Standartinių objektų formavimas. Manipuliavimas grafiniais objektais. Šrifto simboliai, jų naudojimas programoje CorelDRAW. CorelDRAW 11. Objektų kontūro linijų nustatymai ir foniniai užpildai. Modulyje supažindinama su kompiuterinės grafikos tipais, nagrinėjami skirtumai tarp taškinės ir vektorinės grafikos. Supažindinama su dažniausiai vartotojų naudojamomis kompiuterinės grafikos programomis. Taškinės ir vektorinės grafikos kūrimui ir redagavimui naudojamos programų paketo Corel Graphic Suite 11 programos – Corel DRAW, Corel PhotoPAINT, Corel TRACE ir kt.
Informatikos konspektas (23 pus.)


Kompiuteriniai tinklai
Kompiuteriniai tinklai - praktikos ataskaita. Tinklo įrengimas. Nuo ko reikia pradėti? Tinklo tipologijos: nuoseklus (magistralės tipo) tinklas. žvaigždės tipo tinklas. žiedinis tinklas. medžio tipo tinklas. Tinklo plokštės įdiegimas. Ryšio protokolai. Resursų dalijimasis. Kompiuterio jungimas prie interneto. Tinklo paleidimas. Tinklo sudedamosios dalys. Koncentratorius (HUB). Technologiniai žymėjimai : 10Base-T, 10Base-2, 10Base-F Informacinė sistema mažo ir vidutinio dydžio verslo įmonei
Informatikos kursinis darbas (18 pus.)


Kompiuteriniai žaidimai ir jų įtaka žmogui
Įvadas. Kompiuterinių žaidimų istorija ir jų tipai. Kompiuterinių žaidimų įtaka. Kompiuteriniai žaidimai darbe. Kompiuterinių žaidimų įtaka žmonių sveikatai. Priklausomybė nuo kompiuterinių žaidimų. Kompiuterinių žaidimų įtaka bendravimui ir elgesiui. Smurtinių kompiuterinių žaidimų įtaka jaunimui. Išvados. Bibliografinių nuorodų sąrašas. Darbo tikslas. išanalizuoti kompiuterinius žaidimus ir jų įtaką žmogui. Darbo uždaviniai. apžvelgti kompiuterinių žaidimų atsiradimo istoriją. išnagrinėti kompiuterinių žaidimų tipus. išanalizuoti kompiuterinių žaidimų poveikį žmogui.
Informatikos referatas (18 pus.)


Kompiuterinio tinklo tobulinimas
ĮVADAS. KOMPIUTERINIŲ TINKLŲ APŽVALGA. VIETINIŲ TINKLŲ KLASIFIKACIJA. VIETINIŲ TINKLŲ STRUKTŪRA. PERDAVIMO TERPĖ VIETINIUOSE TINKLUOSE. VIETINIŲ TINKLŲ TIPAI. ATVIRŲ SISTEMŲ SĄVEIKOS MODELIS. IŠVADOS. LITERATŪROS SĄRAŠAS. PRIEDAI.
Informatikos referatas (26 pus.)


Kompiuterio (PC) sandara
Informacijos sąvoka. Informacijos kodavimo principas. ASCII kodai. Informacijos matavimo vienetai. Kompiuterio architektūros principas. Pagrindinės techninės kompiuterio charakteristikos. Kompiuterių skirstymas. Mikrokompiuterių skirstymas. Pagrindiniai kompiuterio moduliai (informacijos įvedimo, išvedimo bei apdorojimo įrenginiai. Papildomi kompiuterio įrenginiai. Pagrindinis procesorius. Atmintinė. Klaviatūra.
Informatikos konspektas (5 pus.)


Kompiuterio procesorius
Įvadas. Skaitmeniniai procesoriai. Skaitmeninio procesoriaus sąveika su kitomis kompiuterio dalimis. Skaitmeninio procesoriaus programa. Pagrindinės skaitmeninio procesoriaus dalys. CISC procesoriai. RISC procesoriai. Analoginiai procesoriai. Superkompiuteris. Mikroprocesorius. Išvados. Šaltinių sąrašas.
Informatikos referatas (13 pus.)


Kompiuterio sandara
Šiuo referatu norime parodyti pagrindines kompiuterio dalis bei būdą kaip galima pigiau susikonstruoti kompiuterį, skirtą naudoti kasdieniam darbui namuose. Kadangi su tokia užduotimi susidūrėme pirmą kartą, patiems susirinkti visas kompiuterio detales nebuvo lengva, tačiau manome jog pavyko visai neblogai.
Informatikos referatas (13 pus.)


Kompiuterio virusai
Informacinis virusas yra programa, savaime įsiskverbianti į kitas programas ir sugebanti daugintis. Jis greitai plinta, nes kaskart paleidus “užkrėstą” programą, jis susiranda kaupiklyje ( diske ar diskelyje ) dar “neužkrėstą” programą ir į ją įsiskverbia. Ne visi virusai gadina programas ar duomenis, tačiau jie visi vienaip ar kitaip trukdo dirbti su AK.
Informatikos referatas (9 pus.)


Kompiuteris kasdieniniame gyvenime
Kas yra kompiuteris? Kaip kompiuteris naudojamas moksle? Kaip kompiuteris naudojamas bibliotekoje? Kompiuterizuotoji raštvedyba ir buhalterinė apskaita. Kompiuterinė leidyba ir elektroninė spauda. Kompiuteriai ir muzika. Elektroninė bankininkystė. Prekyba internetu. Robotai. Kompiuteriai neįgaliesiems. Šaltiniai.
Informatikos referatas (9 pus.)


Kompiuteris leidyboje
Spaustuvės samprata. Paruošimas spaudai. Spauda. Kompiuterizuotas procesų valdymas. Spaudos specialistų paruošimas. Naudota literatūra. „Iliustruotas enciklopedinis žinynas“ žodį spaustuvė arba leidykla apibūdina kaip – „asmenį (leidėją), asmenų grupę, taip pat organizaciją ar įstaigą, rengiančia ir leidžiančia knygas, bei kitą spaudos produkciją“. Šiuolaikinė spaustuvė – ne vien spaudos paslaugos, tai visa paslaugų sistema. Šiandien spaustuvės teikia ne vien spaudos, bet ir dizaino, maketavimo, „repro“(spalvų skaidymo ir plėvių gamybą), turi sandėlius, teikia logistikos paslaugas. Visi tie darbai tiesiogiai surišti su IT technologijomis.
Informatikos referatas (7 pus.)


Puslapiai:
   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |  8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |