Referatai Kursiniai Diplominiai

Kelionės vadovas
Darbo organizavimas prieš kelionę. Kelionės vadovo susitikimas su grupe. Kelionės vadovo pareigos pravažiuojant pasienio ir muitinės postus. Kelionės vadovo pareigos kelionės metu. Kelionės vadovo pasirengimas teikti kelio informaciją. Kelionės vadovo pasirengimas teikti organizacinę informaciją. Kelionės vadovo pareigos pasiekus kelionės tikslą. Kelionės vadovo pareigos atsitikus nenumatytam atvejui. Kelionių vadovo profesinė etika ir bendravimo kultūra. Išvados.
Turizmo referatas (7 pus.)


Kelionių vadovo portretas: keliautojų požiūris
Įvadas. Kelionių vadovo darbo specifika. Kelionių vadovo asmeninės savybės. Kelionės vadovo portretas keliautojų požiūriu. Tyrimo metodologija. Keliautojų nuomonės apie kelionių vadovo portretą analizė. Išvados. Kelionių vadovo darbas yra pakankamai specifiškas, nes kelionių vadovas turi būti susipažinęs su turizmo teisės aktais, žinoti kelionės informacijos teikimo principus ir reikalavimus, mokėti tvarkyti turistinės kelionės dokumentaciją, mokėti valstybinę ir užsienio kalbą, mokėti teikti pirmąją medicininę pagalbą, žinoti bendravimo psichologijos principus, žinoti profesinės etikos normas, mokėti dirbti kompiuteriu, lydėti turistus visos kelionės metu, rūpintis jų užimtumu, esant reikalui, vertėjauti turistams. Pagrindinės asmeninės savybės, kurios reikalingos dirbant kelionių vadovu yra komunikabilumas, organizuotumas, sveika nuovoka, atsakingumas, nuoseklumas, punktualumas, konfliktinių situacijų sprendimas, tinkamas iškilusių problemų sprendimas, emocijų valdymas bei sugebėjimas valdyti grupę ir jai vadovauti.
Turizmo kursinis darbas (26 pus.)


Kinijos virtuvė
Bendros žinios apie šalį. Ekonomika. Istorija. Didžioji Kinų siena. Imperatoriaus Cino kariuomenė. Virtuvės ypatumai. Ing ir Jang virtuvė. Visi gardumynai iš žemės ir jūros. Įmantri rūmų virtuvė ir sotus valstiečių maistas šiaurėje. Saldžiarūgščių patiekalų gausa pietryčiuose. Prieskoniai ir ryžiai pietvakariuose. Pietų Kinijos patiekalų įvairovė, šviežumas ir nesugadintas skonis. Keptuvė išgaubtu dugnu ir kiti kinų virtuvės indai bei įrankiai. Receptai. Aliejuje virti špinatai. Antiena su paprikomis. Trumpai kepta jautienos filė. Žuvies filė su cukriniais žirniais. Vištos krūtinėlė su žemės riešutais. Vištienos siurprizas. Bananai meduje. Krabai pomidorų padaže. Krabų kukuliukai. Saldžiarūgštė aviena. Tiršta kukurūzų sriuba su vištiena. Troškinta jautiena su česnakais. Kepta kiauliena. Sojos daigai su kiauliena. Kepti koldūnai. Nuo 1978 m. Kinijos ekonomika iš komandinės (sovietinio modelio), pradėta perorientuoti į rinkos ekonomiką. Nepaisant to, kad Kiniją oficialiai valdo komunistinis režimas, vis didesnę įtaką ekonomikai daro nevyriausybinės organizacijos, bei atskiri šalies piliečiai. Valdžia persiorientavo į sistemą, kurioje vyrauja privatūs namų ūkiai, žemės sklypai, fabrikai, vietoje anksčiau buvusios kolektyvizacijos, suteikė daugiau galių vietiniams valdininkams ir įmonių vadovams pramonėje, sudarė tinkamas sąlygas plėtoti smulkųjį ir vidutinįjį verslą, padarė šalies ekonomiką atvirą prekybai bei užsienio investicijoms.
Turizmo referatas (29 pus.)


Kulinarinio paveldo tradicijos ir kaimo turizmo verslo plėtra
ĮVADAS. KAIMO TURIZMO SAMPRATA IR RŪŠYS. KAIMO TURIZMO PASLAUGŲ REKLAMA IR POPULIARINIMAS. STATINIAI KAIMO TURIZMO SODYBOJE. Kaimo turizmo sodybos gyvenamasis namas. Kraštovaizdžio įtaka kaimo turizmo verslui. KULINARINIS PAVELDAS LIETUVOJE. Kulinarinio paveldo įtaka kaimo turizmui. Kulinarinio paveldo istorija ir plėtra. Lietuvos regioniniai kulinarijos ypatumai. Tradicinės aukštaičių virtuvės ypatumai. Tradicinės žemaičių virtuvės ypatumai. Tradicinės dzūkų virtuvės ypatumai. Tradiciniai suvalkiečių virtuvės ypatumai. LIETUVIŠKOS KAIMO TURIZMO SODYBOS PUOSELĖJANČIOS KULINARINĮ PAVELDĄ. Sodybų pristatymas. Barono vila. Gojaus smuklė. Jurodis. Alaušynė. IŠVADOS. Kulinarinio paveldo tradicijos yra susijusios su kaimo turizmu, nes atvykstantys pailsėti į sodybas trokšta ne tik pabėgti nuo miesto triukšmo, bet ir pamatyti tikrąjį kaimišką gyvenimą, o kas geriau atskleidžia kaimo tradicijas nei senoji lietuvių virtuvė. Darbo tikslas yra atskleisti ryšį tarp kulinarinio paveldo tradicijų ir kaimo turizmo verslo plėtros. Kasmet daugėjant kaimo turizmo sodybų skaičiui ir populiarėjant šiam verslui, tenka galvoti kaip sudominti ir pritraukti klientus, vienas iš tokių būdų yra kulinarinio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas.
Turizmo diplominis darbas (53 pus.)


Kuršių nerija
Turinys. Klimatas. Plotai. Rezervatai. Draustiniai. Gyvenvietės. Klimatas. Gyvenvietės. Smiltynė. Alksnynė. Juodkrantė. Pervalka. Preila. Nida.
Turizmo pristatymas (11 pus.)


Menas ir estetika japonų kultūroje
Japonijos kultūra atviresnė ir imlesnė išorinėms įtakoms, kultūriniam pliuralizmui, pokyčiams, novacijoms. Ši atskirtose nuo Azijos žemyno salose išsidėsčiosi šalis buvo apsaugota nuo kitas Rytų civilizacijas niokojusių klajoklių tautų įsiveržimų. Gilinantis į Japonijos estetikos ir meno istoriją stebina jos gyventojų prisirišimas prie savo kultūros tradicijų ir kartu nenugalimas naujovių potraukis. Nuo pirmųjų ryšių su žemyno kultūra jie noriai periminėjo ir asimiliavo idėjas, skolinius, vertybes, keitė savo socialinio gyvenimo institucijas, religiją, teisę, valstybinio gyvenimo principus, filosofijos, literatūros, dailės ir kitas kultūros formas.
Turizmo referatas (13 pus.)


Mikro ir makro etikos problemos rekreacijos ir turizmo versle
Įvadas. Mikro etikos problemos rekreacijos ir turizmo versle. Sprendimų priėmimas. Valdžia ir pavaldumas. Organizacijoje dirbančių moterų problemos. Makro etikos problemos rekreacijos ir turizmo versle. Santykiai tarp bendrovių (verslo organizacijų). Bendrovių santykiai su vartotojais. Bendrovės ir aplinkos apsauga. Išvados. Darbo uždaviniai. Išskirti pagrindines etikos problemas verslo organizacijų lygyje. Trumpai aptarti mikroetikos problemas. Išskirti pagrindines etikos problemas santykių tarp bendrovių lygyje. Trumpai aptarti makroetikos problemas. Padaryti aiškias išvadas.
Turizmo referatas (12 pus.)


N teritorijos rekreacijos ir turizmo analizė: Klaipėdos apskritis
Įvadas ir tikslas. Klaipėdos apskritis. Klaipėdos krašto architektūros paminklai. Gražiausios dvarvietės, parkai Klaipėdos krašte. Šilutės rajono gražiausi kraštovaizdžiai. Kuršių nerija. Neringa. Literatūra, internetas. Nuotraukos. Išvados. Pasirinkęs „N teritorijos rekreacijos ir turizmo analizė“ temą apžvelgiau Klaipėdos apskritį. Išvardinau Klaipėdos apskričiai priklausančius miestus, kaimus, apylinkes. Juose esančias lankytinas vietas ir objektus, architektūrinius paminklus bei kraštovaizdžius. Apžvelgiau istorines datas, praeitį.
Turizmo kursinis darbas (18 pus.)


Pasaulinė turizmo organizacija
Beveik 75 metų patirtis turizmo srityje. Pirmaujanti Stambiausioje Pasaulio Pramonėje. Regioninė veikla. Regioniniai Paramos Projektai. Kaip finansuojama WTO. Kaip veikia WTO. Kas gali prisijungti prie Pasaulinės Turizmo Organizacijos. Praktiniai Projektai. Išsaugantis Vystymas. Statistika. Rinkos Tyrimas. Aplinkosaugos veikla. Publikacijos.
Turizmo referatas (9 pus.)


Poilsis kaimo sodybose
Kas yra laisvalaikis? Kaip galime praleisti laisvalaikį? Kas yra turizmas? Poilsio turizmo esmė. Kas sudaro poilsio kaime paslaugų paketą? Koks yra apgyvendinimo tikslas? Pagrindinės sodybos kaime aplinkos įrengimo ir tvarkymo taisyklės. Pagrindiniai reialavimai gyvenamosioms patalpoms ir jų priežiūrai. Maitinimo paslaugų teikimo būdai. Pagrindinės taisyklės virtuvės įrengimui poilsio kaime sodyboje. Rekreacijos esmė ir reikšmė. Rekreacijos rūšys. Rekreacinė veikla sodybos pastatuose. Rekreacinė veikla sodybos kieme. Rekreacinė veikla kaimo apylinkėse. LKTA esmė ir tikslai. Sodybos vertinimo kriterijai renkantis ją poilsiui. Sodybos kategorijos pagal Asociacijos nuostatus. Kaimo sodybų specializacijos esmė. Specializacijų rūšys. Kaip apskaičiuojama nakvynės kaina sodyboje? Lietuvos kaimo turizmo perspektyva pasinaudojant parama iš Europos Sąjungos.
Turizmo referatas (24 pus.)


Puslapiai:
   1 |  2 | 3 | 4 | 5 |